OstaloEuropean Club Championship

Profesori s Heidelberga ragbijašima Nade očitali lekciju

15. rujna 2012. - 21:45
Zalužena uvjerljiva pobjeda gostiju iz Njemačke, još se jednom potvrdilo da je razlika između amaterskog i profesionalnog ragbija ipak prevelika da bi se moglo samo na srce i volju pobjeđivati.

Nedostajalo je iskustva, posebno u početku u kojem su gosti uhvatili obranu Nade u raskoraku i preko Južnoafrikanca Pietera Jordaana i Engleza Raynoura Parkinsona već u 10. minuti stigla do veliki 12:0.

Upravo su njih dvojica  bili i najčvršća osovina gostujućeg napada, no vidjelo se da  momci iz Heidelberga ipak u "višoj brzini" kada kreću prema naprijed. Uz to obranu su im zatvarali dvometarši Julio Rodriguez na poziciji druge linije i zatvarač Caine Elisara koji su zaustavljeli sve pokušaje domaćina.

U nastavku se igra Nade stabilizirala no opet su Parkinson i Jordaan izveli s...
03. lipanj 2024 11:37