Opet se ukazao Dinamo: Gospari vodili 3:0 sedam minuta do kraja i izgubili!

21. studenog 2018. - 09:02
fut00

Pamtit će se dolasci Futsal Dinama u Gospino polje jer su oba puta zagrebački ‘plavi’ izveli preokret, te ‘ubili’ Squarea.

Prvo su u 17. kolu prošle sezone gubili na poluvremenu sa 4:1, pet minuta prije kraja zaostajali za Squareom dva pogotka razlike, a do boda stigli pogotkom devet sekundi prije kraja (4:4).

Ovaj put, točno osam mjeseci poslije Square je sedam minuta prije kraja vodio s 3:0. I opet se ukazao Dinamo. I opet je u posljednjim sekundama postigao svoj četvrti pogodak. Za razliku od prvog gostovanja ove godine u Gospinom polju kad mu je četvrti pogodak donio bod - ovaj put je s njim uzeo sva tri.

Futsal Dinamo je pokazao više, zasluženo slavio, ali ostaje žal da Square, koji je baš sad kad igra najjače utakmice prvog dijela našao u problemima s ozljedama i kartonima, nij...

24. travanj 2024 01:00