Ostalou Mallorci

Olmissum završio europski put porazom od poljske Lubawe, ‘prosuli‘ prednost u drugom poluvremenu

Piše SD
3. prosinca 2023. - 11:35
Omis, 281023. Sportska dvorana Ribnjak. Utakmica glavne runde UEFA futsal Lige prvaka izmedju Olmissuma i Sportinga. Na fotografiji: Jakov Hrstic.Ante Cizmic/Cropix

Hrvatski predstavnik u Elitnom kolu futsalske Lige prvaka, Olmissum, zaključio je svoj nastup na turniru na Mallorci dvobojem protiv poljske Lubawe.

Olmissum je u Elitnom kolu futsalske Lige prvaka pružio izvrstan otpor branitelju naslova, domaćinu Palmi, potom je u posljednjim sekundama poražen od ukrajinskog Hita, dok je u trećem kolu u subotu vodio 2:0 protiv poljskog predstavnika Lubawe, do 25. minute, piše HNS.

Tada je uslijedio preokret, i Lubawa je do kraja utakmice postigla sedam pogodaka (7:2). Olmissum je tako natjecanje završio na posljednjoj poziciji Skupine D, bez osvojenih bodova. Prvo mjesto i plasman na Final Four izborila je Palma sa sedam bodova, Lubawa je osvojila šest bodova, a Hit četiri.

28. travanj 2024 19:58