Ostaloderbi

Olmissum slavio na Gripama, domaćini se držali do samoga kraja

Piše darko rapić
12. ožujka 2021. - 23:33

Vodeća momčad prvenstva MNK Olmissum svladala je AFC Universitas rezultatom 4:3, no domaćinu treba 'skinuti kapu' na velikoj borbenosti.

Obje momčadi u utakmicu su ušli bez svojih glavnih vratara – Jukića i Luketina – ali njihove su zamjene kvalitetno odradile 'posao'.

Inicijativu na utakmici očekivano je preuzela vodeća momčad prvenstva. Lopta je pretežito bila u njihovim nogama, a domaćin se koncentrirano branio. Međutim, u 5. minuti sijevnula je kontra AFCU-a, Hrstić je izbio sam pred vratara Bilandžića i uspio provući loptu u mrežu za vodstvo od 1:0.

Domaćin je ponovo prijetio kontrom, no bez pogotka. Pritisak Olmissuma isplatio se u 14. minuti. Solidna akcija naišla je na gustu obranu, a u gužvi Mišerda uspijeva pronaći rupu i iznenaditi nemoćnog Milasa. U 17. min...

19. travanj 2024 12:05