Ostalodramatična utakmica

Odbojkašice Marine Kaštela dobile gradski derbi i približile se prvom mjestu

Piše Darko Rapić
10. ožujka 2021. - 20:53

U drugom ovosezonskom gradskom derbiju odbojkašice Marine Kaštela pokazale su se kao 'vladaricama' Kaštela svladavši OK Kaštela rezultatom 3:1.

U početku se nije ni osjetilo da su igračice Kaštela bile deset dana izvan pogona zbog samoizolacije. Odličnom igrom iznenadile su Marinu i povele s 1:0, no već u drugom setu Marina je dominacijom na parketu izjednačila.

Ključni dio utakmice dogodio se u trećem setu pri 1:1 u setovima. Obje ekipe znale su vrijednost osvajanja trećeg seta – jedan je bod sigurno u džepu i steći će psihološku prednost.

Zbog toga je Marina krenula 'furiozno' i sa 7:2 i 11:4 stavila rivalke pred izazovom. 'Malene' su se uspjele vratiti i preokrenuti, no propuštenom set loptom pri 24:23 dali su krila 'domaćinu na papiru'.