Ostalofutsal liga prvaka

Očekivana pobjeda Sportinga, dvostrukih europskih prvaka: Puležani su pokazali zube moćnom protivniku

Piše Ivan Renić
26. listopada 2022. - 20:06

Futsal Pula poražena je u prvom kolu skupine 2 UEFA Futsal Lige prvaka od Sportinga rezultatom 5:3. Očekivana je to pobjeda favoriziranih Portugalaca, dvostrukih europskih prvaka. Ali valja priznati, Puležani su u svom premijernom nastupu itekako pokazali zube moćnom protivniku.

- Kao da nisu vidjeli protiv koga igraju – u šali su komentirali na tribinama.

Živahno je krenula utakmica s obje strane. Vrijedi spomenuti kako je prvu (polu)priliku na utakmici imala Pula. Međutim, Sportingu nije trebalo dugo da pokažu zašto su ponajbolja momčad Europe. Već u 2. minuti, Merlim je zatresao gredu. Hrabro su se postavili debitanti i odolijevali sve do 9. minute kada je za vodstvo Sportinga pogodio Tomas Paco.

Nije se Pula predavala. Štoviše, redali su se opasni kontranapadi, a onda je i...

27. travanj 2024 20:36