OstaloFutsal

Novo vrijeme uzelo prvi bod u Elitnoj rundi Lige prvaka: obrana Makarana nije izdržala nalete Slovenaca

Piše Ivan Renić
24. studenog 2022. - 20:00

Novo vrijeme je u drugom kolu Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka remiziralo sa slovenskim Dobovecom 1:1 (1:0). Makarani ni u drugom susretu na španjolskoj Mallorci nisu uspjeli do pobjede. Bila je to utakmica u kojoj su hrvatski prvaci vodili sve do pred kraj susreta. Na predah su otišli s prednosti od 1:0. U 17. minuti je zabio Sesar. Dugo je Novo vrijeme odolijevalo naletima Slovenaca. Nismo se nauživali pogodaka. Sesarovo ime dugo je stajalo usamljeno na listi strijelaca.

Preuzeli su slovenski prvaci još veći rizik u nastavku. Morali su jurnuti (barem) po izjednačenje. I oni su u prvom kolu poraženi. Bolja je s uvjerljivih 8:2 bila domaća Palma. Baš kada se činilo kako će obrana Makarana ipak izdržati sve nalete, u 37. minuti za 1:1 pogodio je Matošević. Bio je to, pokazalo, zadn...

25. travanj 2024 07:16