Ostalosolidan otpor

Novo vrijeme potvrdilo ulogu favorita, bez velikih problema Makarani su preko Bjelovara upli u polufinale Kupa

Piše Toni Bilić
17. veljače 2023. - 20:34

Novo vrijeme Apfel očekivano je svladalo Bjelovar s 3:0 i plasiralo se u polufinale malonogometnoga kupa, Makarani nisu dopustili iznenađenje niti da još jedan drugoligaš, nakon Murtera, uđe među četiri najbolja. No, Bjelovar je pružio solidan otpor, do 24. minute bilo je minimalnih 1:0.

Makarani su došli do vodstva u 8. minuti, kada je Jefferson lijepo pogodio iz daljine. Tri minute potom Suton je pogodio stativu, a u ostatku prvog poluvremena Bjelovarčani su se dobro branili, na čelu s raspoloženim vratarom Beljanom.

Početkom nastavka na dodavanje Sutona za 2:0 je zabio Rafinha. Bjelovar u napadu nije uspijevao napraviti gotovo ništa, devet minuta prije kraja pokušali su nešto promijeniti igrajući s golmanom-igračem, no ubrzo su Makarani iskoristili njihov prazan gol i vrata...

19. travanj 2024 04:27