Ostalochallenge kup

Ni Talijani nisu očekivali toliki otpor: uz pomoć s tribina Kaštelani su u sva tri seta bili ‘u egalu‘

Piše Darko Rapić
29. siječnja 2020. - 21:16

Allianz Powervolley Milano opravdao je status favorita u prvoj utakmici osmine finala Challenge kupa svladavši Mladost Ribolu Kaštela rezultatom 3:0.

Unatoč porazu, kaštelanski odbojkaši mogu biti zadovoljni. Uzdignutih glava dočekali su aplauz gotovo ispunjene dvorane u Kaštel Starome koja je prepoznala njihov trud protiv daleko jače momčadi. Ni Talijani nisu očekivali toliki otpor. Mladost je sva tri seta bila 'u egalu', a nekoliko puta imala je i vodstvo. Tada bi porasla i euforija na tribinama, standardno glasna publika pokušala je navijanjem doprinjeti igri domaćina.

- Svi znamo kakva je naša publika i drago mi je da su došli bodriti na ovoj utakmici, premda je radni tjedan. Nadamo se da su prepoznali naš rad i trud te da će ih biti više u narednim utakmicama – s komplime...

25. travanj 2024 03:51