Ostaloodlučili penali

Murter nakon velikog preokreta i drame izbacio Torcidu iz Kupa

17. veljače 2023. - 16:23

Murter je nakon velikog preokreta i drame izbacio Torcidu i prvi se plasirao u polufinale Kupa Hrvatske u futsalu. Torcida je sve do 35. minute imala veliko vodstvo od 4:1, no Murter je u završnici uspio izjednačiti, te onda u kaznenim udarcima slavio s čak 3:0.

Torcida je već na poluvremenu vodila s 4:1, uz tri pogotka Repića, Murterini su tada krenuli s Ljubićem kao vratarem-igračem, Celić je u 26. minuti pogodio stativu. Za torcidaše je sve krenulo naopako autogolom Alena Marića, Murteru je to dalo krilo, no zatim je Rozga svojim obranama spašavao svoju momčad.

Međutim, u posljednje dvije minute Murterini su zabili dva gola za izjednačenje. Najprije je Celić iz slobodnog udarca s deset metara snažno zabio, a na kraju je Popov ostao sam na drugoj stativi te pogodio za 4:4....

25. travanj 2024 03:25