Ostaloph u odbojci

Mladost slavila protiv Ribole Kaštela, Split iznenadio Osijek u gostima

10. travnja 2021. - 20:32

I dok se nekako i očekivala pobjeda Mladosti u Zagrebu nad Ribolom Kaštela u prvom polufinalnom susretu doigravanja odbojkaša za prvaka Hrvatske, pobjeda Splita protiv Murse Osijek od 3-1 u  gostima svakako spada među iznenađenje.

Jer su Osječani do posljednjeg kola bili nepobjediva momčad u ovoj sezoni, da bi nakon 22. kola i poraza od Mladosti izgleda malo pali u formi ali i očito malo i pogubili samopouzdanje.

Već je prvi set dao naznačiti da će domaćin imati problema, sa 27-25 slavila je Mursa Osijek, da bi slijedeća tri seta pripala razigranim Splićanima, koji su sa 25-18, 25-12 i 25-23 riješili ovaj peti međusobni susret u ovoj sezoni u svoju korist, napravivši tako ogroman korak u borbi za prvaka jer se polufinale i finale igra na dvije pobjede. Uzvrat je u srijedu u Spli...

19. travanj 2024 22:51