Ostaloliga prvaka

Mertojak u fantastičnoj atmosferi slavio protiv višestrukog prvaka Njemačke, vrata četvrtfinala širom su otvorena

Piše PSD
27. studenog 2021. - 22:49

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, Mertojak je imao za protivnika jednu od najslavnijih kuglačkih ekipa, višestrukog prvaka Njemačke, pobjednika Europa i Svjetskih kupova te Lige prvaka, SKC VICTORIA 1947 BAMBERG.

Ove dvije ekipe susrele su se i u finalu Europa kupa 2018 u Sarajevu, kada je Mertojak odnio svoju prvu titulu Europskih prvaka, pobijedivši doslovno sa zadnjim hitcem, sa svega dva čunja više u svoju korist.

Utakmica u kuglani u Poljudu bila je uistinu dostojna Lige prvaka, naravno opet uz fantastičnu atmosferu i podršku navijača sa Mertojaka.

Mertojak na uzvrat u Bamberg ide sa ostvarenom pobjedom od 6:2 (3642:3499) no razlika u čunjevima koja je dosta visoka u ovom natjecanju se ne računa, u slučaju jednakog omjera u bodovima, računaju se osvojeni se...

30. travanj 2024 23:57