Ostalomedveščak - cska 2:3

"Medvjedi" doživjeli i šesti ovosezonski poraz u KHL-u

19. rujna 2014. - 01:55
Hokejaši Medveščaka doživjeli su i šesti ovosezonski poraz u KHL-u, nakon što ih je pred 4.500 gledatelja u Domu sportova sa 2-3 (1-2, 1-0, 0-1) pobijedio moćni CSKA, što je prva pobjeda Moskovljana u trećem ogledu s "Medvjedima".

Gosti su poveli već nakon 59 sekundi, a pogodak s igračem više postigao je Nikolaj Prohorkin. Svojim četvrtim pogotkom u sezoni Pascal Pelletier donio je Medveščaku izjednačenje u 12. minuti, također s igračem više. Gosti su na prvi odmor otišli s vodstvom 2-1 zahvaljujući Stefanu Da Costi koji je u 15. minuti iskoristio situaciju kad su Rusi imali igrača više na ledu.

Jedini pogodak u drugoj trećini, za novo izjednačenje Medveščaka, postigao je Patrik Bjorkstrand u 24. minuti. S nekoliko dobrih akcija zagrebačkoj publici predstavila su se...
05. listopad 2024 22:17