Makaranima veliki derbi: Novo Vrijeme pobijedilo dubrovački Square i odmaklo im tri boda na vrhu ljestvice

Piše David Kapetanović
19. ožujka 2023. - 20:30

Iza nas je i 16. kolo HMNL-a koje nam je donijelo pregršt zanimljivih utakmica.

U izravnom dvoboju dviju momčadi s vrha tablice, Novo Vrijeme je pobijedilo Square rezultatom 3:1. Makarani su dominirali većinu susreta te su pred domaćom publikom došli do zaslužena tri boda.

Novo Vrijeme je silovito otvorilo utakmicu, a neiskorištene prilike vratile su im se u 10. minuti kada ih je u vodstvo doveo Rafinha. Samo četiri minute kasnije, domaćini su preko Gašpara opet zabili za povećanje vodstva. Square je nedugo potom uspio smanjiti zaostatak, Turk je iz kornera proigrao Đuraša koji lagano zabija.

Već iz prve veće prilike u drugom poluvremenu domaćini su opet pobjegli na dva razlike.  Lijepa akcija Novog Vremena iz prekida rezultirala je drugim golom Rafinhe za konačnih 3:1, te...

20. travanj 2024 00:02