OstaloFutsal

Makarani pred dobrano popunjenim tribinama upisali bod u prvoj od dvije ključne utakmice

Piše Ivan Renić
26. listopada 2022. - 22:25

Remijem protiv Ayata 2:2 Novo Vrijeme je otvorilo nastup u Glavnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka. Domaćini su pred dobrano popunjenim tribinama upisali bod u prvoj od dvije ključne utakmice za prolazak dalje. Podsjetimo, tri od četiri kluba izborit će Elitnu rundu.

Od početka su se Makarani nametnuli kao bolja momčad. Bilo je to jasno vidljivo na parketu. Prvi pogodak u mreži Kazahstanaca bio je samo pitanje vremena. Ali, do toga smo se ipak morali strpjeti. Od prve minute na mukama se našao njihov vratar Gomes. Odmah, na samom početku pokušao je Kazazić.

Isti igrač bio je u glavnoj ulozi i u sljedećim minutama. U četvrtoj je Novo Vrijeme imalo najveću priliku. Lijepo je prošao Brazilac Jefferson, opalio, no ispriječila se stativa. Teško su se s loptom sastajali igrači Ayata. M...

18. travanj 2024 03:20