Bivši svjetski prvak u teškoj kategoriji Lennox Lewis kritizirao je nakon subotnje moskovske borbe između Vladimira Klička i Aleksandra Povjetkina ukrajinskog boksačkog šampiona.
Iako je Kličko pobijedio sudačkom odlukom (tri puta 119-104 u njegovu korist), te je tako obranio svoje naslove u verzijama WBA, IBF, WBO i IBO, 48-godišnji Lewis smatra da nije to učinio sa stilom primjerenom prvaku.
Naime, Kličko je očito jako želio nokautom savladati svog protivnika, te se u nekoliko navrata poslužio i hrvačkim zahvatima.
- Bila je to kombinacija boksa i hrvanja. Vladimir nije boksao poput prvaka – rekao je Lewis, koji je putem Twittera dodatno "bocnuo" Ukrajinca:
"Lean on me (Osloni se na mene) valjda je bila posljednja pjesma koja je svirala na Kličkovom iPodu".
Iako je Kličko pobijedio sudačkom odlukom (tri puta 119-104 u njegovu korist), te je tako obranio svoje naslove u verzijama WBA, IBF, WBO i IBO, 48-godišnji Lewis smatra da nije to učinio sa stilom primjerenom prvaku.
Naime, Kličko je očito jako želio nokautom savladati svog protivnika, te se u nekoliko navrata poslužio i hrvačkim zahvatima.
- Bila je to kombinacija boksa i hrvanja. Vladimir nije boksao poput prvaka – rekao je Lewis, koji je putem Twittera dodatno "bocnuo" Ukrajinca:
"Lean on me (Osloni se na mene) valjda je bila posljednja pjesma koja je svirala na Kličkovom iPodu".
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....