Ostaločudotvorac iz maloga mista

Kirevski 1154 minute netaknute mreže

29. ožujka 2016. - 16:54
kir00

Niz Nikole Kirevskog ide dalje! Vratar četvrtoligaša Jadrana iz Tučepi sada već 1154 minute uzastopno nije primio pogodak nakon što je njegova momčad tijekom uskršnjeg vikenda s 2:0 slavila u gostima kod Vinjana.

Sočo je poentirao u 37., a Lizatović u 88. minuti za tri boda Tučepljana i njihovu dvanaestu utakmicu bez poraza.
Mijenjaju se godišnja doba, a Kirevski još ne pomišlja na kapitulaciju. Štoviše, Vinjani ga nisu ozbiljnije ni ugrozili.

- Pa i nisan baš ima nešto posla ovaj put, nije bilo toliko stresno - kazao nam je dvadesetjednogodišnji Kirevski koji je posljednji put loptu izvadio iz mreže 4. listopada prošle godine.

Bilo je to u porazu od Uskoka (0:1), a upravo Klišani stižu na noge Jadranu ovog vikenda. Eto šanse za povrat dugova.