Ostalomali balun

Kaštelanima Makarana: momčad Konoba Intrada Kaštel Novi pobjedom u finalu zaradila je i 30.000 kuna nagrade

Piše Jakov Kovačević
30. prosinca 2022. - 07:08

Finalom između Konobe Intrade Kaštel Novi i Svetog Josipa Dugi Rat Jako sport završen je 12. međunarodni malonogometni turnir Makarana 2022.

Nakon borbene, kvalitetne i uzbudljive igre Kaštelani su slavili i drugi put zaredom postali pobjednici ovog turnira.

Već na početku Šarić je doveo u vodstvo sastav Svetog Josipa Dugi Rat, a u 12. je Burilović zabio za 1:1. Preokret se dogodio u 16. minuti kada je Repić pospremio loptu u mrežu Zemunika za 2:1. Do kraja utakmice mreže se više nisu tresle, a mnogobrojne prilike jednih i drugih ostale su neiskorištene zahvaljujući ponajviše sjajnim obranama vratara. Voditelj Dugoraćana Frane Pleić pokušavao je igrajući s vratarem-igračem od 35. minute poravnati rezultat, no to mu, osim nadmoći na terenu, nije donijelo očekivani uspjeh....

16. lipanj 2024 15:38