Ostaloa sad u rijeku

Jugaši usprkos lošoj partiji na Savi u finalu PH

24. travnja 2013. - 22:03
Mladost je u drugoj utakmici polufinala doigravanja za naslov prvaka Hrvatske protiv Jug CO vodila s 1:0, dobila prvu četvrtinu s 3:1, zatim u drugoj imala prednost 4:3 i na kraju iste s 5:4, na početku treće četvrtine s plus dva (6:4) dok je zadnju dočekala s golom prednosti (6:5). Pet minuta prije kraja vodila je sa 7:6, a tri minute prije kraja treći put je imala dva pogotka viška (8:6). U zadnje dvije minute ušla s golom prednošću (8:7)...

Jugaši su u posljednjoj minuti četvrte četvrtine pri rezultatu 8:8 imali igrača više, a Mladost je bila bez vratara (isključen Marcelić). Međutim, nisu uspjeli postići pogodak. Domaćin je potom u posljednjih 14 sekundi imao igrača više, Cosmin Radu je proigrao Luku Bukića, koji je bio sam pred Markom Bijačem, ali je zatresao umjesto mreže...
19. travanj 2024 20:43