Ostalogarmisch-partenkirchen

Istok Rodeš završio slalomsku utrku na osmom mjestu i ostvario treći najbolji rezultat svoje karijere

27. veljače 2022. - 13:52

Norvežanin Henrik Kristoffersen pobjednik je slaloma kojeg su skijaši vozili u nedjelju u Garmisch Partenkirchenu za Svjetski kup, dok je hrvatski skijaš Istok Rodeš zauzeo osmo mjesto, a Samuel Kolega 18.

Kristoffersen je pobijedio s vremenom 1:52.66, drugi je bio Britanac Dave Ryding sa 35 stotinke sporijim vremenom (1:53.01), a treći Nijemac Linus Strasser sa 47 stotinke zaostatka (12:53.13).

Rodeš je do osme pozicije došao sa 71 stotinke zaostatak za pobjednikom (1:53.73), dok je zaostatak Kolege za Kristoffersenom iznosio dvije sekunde (1:54.66). Inače, najbolji Rodešov rezultata u slalomu je sedmo mjesto,

Vodeći nakon prve vožnje Švicarac Loic Meillard nije završio drugu vožnju.

Danas su u slalomu od hrvatskih skijaša nastupili još i Filip Zubčić, koji je prvu vožnju z...

01. svibanj 2024 13:46