Ostalonakon tri tjedna

Hrvati i Nijemci na Zvončacu se zagrijavali za četvrtfinale: Imamo momčad koja će svim srcem željeti napraviti velike stvari

22. srpnja 2019. - 15:22
hrvatska_njemacka20-010719

Južnoafrikanci su dvije minute i 42 sekunde prije kraja prve četvrtine postigli drugi pogodak protiv Njemačke u osmini finala, po drugi put došli na pogodak zaostatka, ali su idući put mrežu zatresli tek tri minute i jednu sekundu prije kraja treće četvrtine.

Njemačka je između njihovog drugog i trećeg pogotka napravila seriju 13:0, povela sa 16:2. Na kraju je slavila s okruglih 20 razlike (25:5) te se očekivano plasirala u četvrtfinale gdje ju je čekala Hrvatska. O Njemačkoj je naš izbornik Ivica Tucak počeo razmišljati još nakon završetka natjecanja u skupini kad se posložio ‘kostur’ završnice.

Bilo je odmah jasno kako je ogromna razlika u kvaliteti između Njemačke, našeg idućeg suparnika i Južne Afrike. Potvrdio je to na kraju i rezultat utakmice kojom je zaključe...

26. travanj 2024 09:56