Falile se Kaštelanke: 'marinke' i 'malene' gošćama pokazale tko je gazda u 'gradu odbojke'

Piše Darko Rapić
14. ožujka 2018. - 22:29
kastela_osijek13-201017

Braniteljice naslova očekivano su slavile u prvoj četvrtfinalnoj utakmici doigravanja za prvaka svladavši Ennu Vukovar rezultatom 3:1. Domaća ekipa u prva dva seta ekspresno je došla nadomak pobjede, dok su gošće u trećem setu hrabrom igrom barem na kratko pružile nadu u moguće izjednačenje. Do toga ipak nije došlo, suverenom igrom u četvrtom setu Marina dolazi do zaslužene pobjede.

Da su ozbiljne konkurentice za polufinale doigravanja pokazale su odbojkašice Kaštela Cemexa svladavši u prvoj četvrtfinalnoj utakmici OK Poreč s 3:0. U prva dva seta mogla se vidjeti daleko bolja igra domaćih igračica koje su u relativno kratkom vremenu na semaforu imale 2:0. U trećem setu Porečanke su 'zagrizle', povele su s nekoliko razlike, ali kako se set odmicao kraju tako su 'Malene' ...

25. travanj 2024 07:27