OstaloTORCIDA KUP

Ekipa Kidan žile s dva gola u zadnjoj minuti ide dalje

4. srpnja 2012. - 12:01
Na Torcida kupu "Gemišt" ipak više paše od "Šjor Bepa" u rano predvečerje, osvježava. Do poluvremena je to još bila bitka, nakon toga čaša se prelila, Svalina sa 3 gola igrač utakmice. Solinski HSP je ostvario zavidnu pobjedu nad protivnikom zvučnog imena, Liverpool. Uzbudljivo do samog kraja, dva puta je Liverpool bio u prednosti da bi četiri minute prije kraja Rendić prelomio utakmicu svojim golom za 4-3.

Veliki favorit prošle godine, FF Medeni, ipak ove godine nastupa u nešto lošijem sastavu, ali više nego dovoljno jakim za CB Red room. Ćorluka, Mikulić 2 i Duvnjak su bili strijelci za laganih 4-0. U posljednjoj utakmici dana očekivao se čvrst dvoboj iskusnih ekipa. Tako je i bilo, Kidan žile osvajači turnira 2010. dugo su visile protiv prošlogodišnjeg najugodnijeg iznenađenja, ekipe Staari vucibalun, da bi na kraju u posljednjoj minuti sa 2 zgoditka Pantovića okrenuli vodstvo protivnika iz 0-1 u 2-1 i prošli dalje.

Solidna posjeta od po 1000 gledatelja po danu jamči veliku ukupnu posjećenost do kraja turnira od preko 30.000 gledatelja, što će i ove godine Torcida kup svrstati na vrh svih ljetnih događanja.