Ostalopoznat kvartet

Dubrovački Square slavio u majstorici protiv Futsal Dinama: gol odluke, dvije minute prije kraja, zabio je Perović

3. svibnja 2022. - 21:57

Kao posljednji u polufinale ovosezonskog doigravanja Prve HMNL su se plasirali igrači Squarea. Oni su na domaćem terenu u Dubrovniku, u odlučujućem trećem ogledu, pobijedili Futsal Dinamo 5-3.

Square je time dobio ovu četvrtfinalnu seriju s 2-1 dobivši obje domaće utakmice, dok je u Zagrebu Futsal Dinamo bio uvjerljiv sa 7-1.

Sjajno prvo poluvrijeme su odigrali Square i Futsal Dinamo nakon kojeg je domaćin imao 4-3. Square je poveo 2-0 (Duvančić i Kuraja), gosti su izjednačili na 2-2 (Novak i Mužar), ali je potom sastav iz Dubrovnika opet pobjegao na dva razlike sjajnim pogotkom Kuraje nakon solo prodora i Gassmanna. Na samom kraju prvog dijela Novak je zabio svoj drugi gol za 3-4.

Nastavak utakmice je bio daleko tvrđi i oprezniji do same završnice, a gol odluke, dvije minute ...

25. travanj 2024 03:17