Ostalofutsal

Druga senzacija u režiji Murterana ipak je izostala, Pula se plasirala u finale Kupa

Piše Ivan Renić
19. veljače 2023. - 21:15

Stanoinvest Futsal Pula prvi je finalist Kupa nakon što je rezultatom 6:3 (2:3) pobijedila Murter. U Zagrebu tako ipak nećemo gledati dalmatinski finale. Hrabro se Murter postavio protiv Puležana. Drugoligaški je sastav većinu utakmice bio ravnopravan, a u prvom poluvremenu i više od toga. Druga senzacija u režiji Murterana ipak je izostala. Puležani su dokazali da pripadaju u sami vrh hrvatskog futsala.

Nije krenulo dobro po Dalmatince. Povela je Pula već u četvrtoj minuti preko Daniela Moravca. No, na odgovor otočana nismo trebali čekati niti minutu. Stvari je na početak vratio Popov. Poentirao je iz polukontre lijepo pogodivši s desne strane.

Pulu je u prednost opet doveo Bilić. Ali žilavi Murterani nisu se dali. Za 2:2 je nakon kornera zabio Ćoran. Do spektakularnog preo...

24. travanj 2024 03:56