Buffalo pobijedio u doigravanju nakon 25 godina, legendarni Brady s Tampom ostao u igri

10. siječnja 2021. - 08:30

Igrači Buffalo Billsa, Los Angeles Ramsa i Tampa Bay Buccaneersa izborili su u subotu plasman u drugi krug doigravanja američke profesionalne lige u američkom nogometu NFL.

Buffalo Billsi ostvarili su prvu pobjedu u doigravanju nakon čak 25 godina svladavši na svom stadionu Indianapolis Coltse sa 27-24 u susretu koji je bio neizvjestan do posljednjih sekundi. Gosti iz Indianapolisa bili su bolja momčad u prvom poluvremenu, no nisu uspijevali realizirati svoje prilike pa se na poluvrijeme otišlo s vodstvom domaćeg sastava od 14-10.

Coltsi najviše mogu žaliti za situacijom dvije minute prije kraja prvog poluvremena kada su kod svog vodstva 10-7 bili jedan jard udaljeni od posljednjeg polja Billsa te samim time nadomak vodstva od 17-7. No, njihov "running back" Jonathan Taylor u slje...

20. travanj 2024 04:40