Ostalostanley cup

Aktualni prvaci uvjerljivom pobjedom smanjili zaostatak u finalnoj seriji na 2-1

21. lipnja 2022. - 09:24

Hokejaši Tampa Bay Lightninga poobijedili su Colorado Avalanche sa 6-2 u prvoj od dvije uzastopne utakmice pred svojim navijačima te tako smanjili zaostatak na 2-1 u finalnoj seriji.

Steven Stamkos, Ondrej Palat i Pat Maroon su svaki postigli po jedan pogodak uz jednu asistenciju u dvoboju koji je odlučen tijekom druge trećine u kojoj su dvostruki NHL prvaci postigli četiri gola.

Gabriel Landeskog je doveo Colorado u vodstvo u 9. minuti, kad su gosti imali brojčanu prednost na ledu. Do kraja prve trećine domaća momčad je već preokrenula rezultat golovima Anthonyja Cirellija (14) i Ondreja Palata (15).

Već u drugoj minuti drugog dijela Nicholas Paul je povećao prednost Lightninga na 3-1. Svojim drugim pogotkom na utakmici, ponovno u situaciji s igračem više, Landeskog je u 25. m...

25. travanj 2024 11:46