Abu Dhabi: Miškovićeva izborila OI, Marijanović peti

17. listopada 2011. - 22:55
Splićanka Marijana Mišković osvojila je treće mjesto na Grand Prix turniju u Abi Dhabiju. Judašica spitskog Studenta Miškovićeva je u kategoriji do 63 kilograma do bronce i plasmana na OI stigla pobjedama nad Nizozemkom Esther Stam, Kineskinjom Lili Xu, a izgubila je od Azerbejdžanke Ramile Yusubove. S ovim plasmanom i novih 80 bodova i na IJF ljestvici zauzima sa 430 bodova 17. mjesto (uz napomenu da za Olimpijske igre otpada pet judašica jer su druge u svojoj reprezentaciji).

Tomislav Marijanović je na istom turniru zauzeo peto mjesto u kategoriji do 81 kilogram pobjedama nad Kinezom Si rijigawa i Kazahstancom Islamom bozbayevim, a poražen je od Japanca Takahira Nakaija. Marijanović sa novih 40 bodova ima 435 bodova i na IJF ljestvici zauzima 19. mjesto (otpadaju četvorica is...
25. travanj 2024 12:05