‘Žuti‘ u borbi za ostanak: vrije na Gripama, Mega mora pasti!

Piše Ivan Renić
31. ožujka 2022. - 10:10

Drugi dio Splitove „trilogije” ovog tjedna na rasporedu je danas na Gripama protiv Mega Basketa u 24. kolu ABA lige u 18 sati.

U utorak su otvorili porazom protiv Zadra 77:78 prokockavši prednost u posljednjoj četvrtini. Složili su Zadrani seriju 16:3 u zadnjih nekoliko minuta, a u napadu za egal Shorterov pokušaj bio je blokiran. Domaći su ekspresno prosuli sve dobro što su do tada izgradili i poklonili velikim rivalima novu pobjedu u gostima nakon one iz sredine ožujka.

Fokus je s domaćeg prvenstva prebačen na regionalnu ligu u kojoj i dalje traje borba za ostanak. „Žuti” su u crvenoj zoni, na pretposljednjem 13. mjestu s omjerom 5-17. Ispod njih samo je Krka s 4-18. Tri pobjede daleko im je današnji suparnik na 11. poziciji.

- Ovo je ključna utakmica za nas. Imamo...

19. listopad 2024 22:13