Košarkaaba liga

Zadar potopljen u Novom Mestu. Traži li se nasljednik Ivana Perinčića?

Piše Dražen Žura
17. listopada 2021. - 19:55

Još jednom u ništa ciljao je Zadar u Admiral BET regionalnoj ABA ligi! Pali su u Novom Mestu, odnijela ih je Krka kojoj su bila dovoljna trojica igrača za uvjerljivu pobjedu.

Rok Stipčević, Jurij Macura i Aleksej Stavrov dobili su odriješene ruke, ne od njihovog trenera nego od zadarske obrane. Ma koje obrane? Toga ne postoji u momčadi Ivana Perinčića! Ako su pobjede slika ili rukopis trenera, onda su i ovi porazi također preslika onoga što kroz utakmicu radi prvi čovjek s klupe.

Primjerice, Zadar je ušao u dvoboj vodstvom 10:4, onda su brzo „popili” seriju 17:4, međutim, Perinčić se „ukipio”, nije se sjetio minute odmora. Nadalje, Uroš Luković je odigrao nepune dvije minute, znamo, ozlijedio se protiv Splita, pa bi to trebalo biti nekakvo opravdanje.