Košarkamalo poena

Split na krilima Kedže i uz malo sreće došao do pobjede nad Slobodom

9. siječnja 2020. - 22:34

Uz malo sreće i puno Kedže iščupali su "žuti" pobjedu. Poslije sedam ubačenih poena u nizu momčadi iz Tuzle tri minute prije kraja semafor je pokazivao 59:62. Tada je opet sve u svoje ruke uzeo Kedžo i preokrenuo rezultat s dva uzastopna ubačaja za dva, od čega drugi s istekom napada 38 sekundi prije kraja. Grubor je 22 sekunde do kraja promašio tricu, Morris je na drugoj strani u seriji pogađao slobodna bacanja i bodovi su ipak ostali u gradu pod Marjanom, a Splitu na životu šanse za ulazak u doigravanje.

Kada je kolega pred kraj prvog poluvremena ušao u dvoranu i ugledao rezultat, izustio je: "Šta je ovo?". U čudu je pomislio da je ipak stigao ranije nego što je mislio jer je semafor koji trenutak kasnije na velikom odmoru pokazivao siromašnih 25:27. U prvih sedam minuta ...

24. travanj 2024 06:52