Košarkapod obručima

Sonik Puntamika još je ‘živa‘ u premjerligaškom društvu: nakon teško izborene pobjede protiv Alkara, poklopio se i poraz osječkih Vrijednosnica

7. svibnja 2022. - 21:37

Sonik – Puntamika je još živa u HT Premijer ligi, poklopila se njihova pobjeda protiv Alkara koji je doslovce do kraja dvoboja prijetio, te poraz Vrijednosnica – Osijek u ogledu s Škrljevom. Na taj način zadarska momčad izborila je kvalifikacije za ostanak u starom društvu, suparnik im još nije poznat.

Uglavnom barem neko vrijeme mogu predahnuti, jer iza njih je turbulentno razdoblje, ali i nimalo lagana utakmica sa Sinjanima. Istina, imala je Sonik – Puntamika veliku prednost na poluvremenu, šesnaest poena činilo se komotnim, međutim, Alkar se nije predavao, štoviše minutu prije kraja Patrick McGlynn pogodio je za tri poena i omjer 83:83. Onda je priču zaključio sjajni Petar Marić, dok je Emilio Banić s dva slobodna bacanja otklonio potrebu za osluškivanjem što se događa u Ma...

25. travanj 2024 17:08