KošarkaNe može nego tako...

Žuti se ugledali na Vatrene: košarkaši Splita za dlaku prokockali veliku prednost, a onda u ludoj završnici stigli do vrijedne pobjede u regionalnoj ligi

Piše Ivan Renić
11. prosinca 2022. - 19:07

Što je stresnije gledati - Vatrene ili Žute? Bez drame na Gripama očito ne može, ali treća pobjeda u regionalnoj ligi je tu! Košarkaši Splita pobijedili su Megu rezultatom 79:75 u 10. kolu AdmiralBet ABA lige.

Imao je Split 13 poena viška na ulasku u zadnju četvrtinu. Mega se vratila na samo minus jedan, ali američki trio ipak je prelomio susret u korist domaćih.

Sjajno je Split otvorio utakmicu, s 10:5. Prvu četvrtinu završili su s plus šest (25:19). Dobro su krenuli Mavra, Shorter i Sullivan. Razigrani su bili košarkaši Srđana Subotića. Mega nije vodila nijednom. Približili su se gosti na pola koša zaostatka sredinom druge četvrtine (35:34). Raspoloženi su s druge strane bili Đurišić i Rorie. Nije ih, doduše, služio skok. Žuti su mahom hvatali većinu lopti, dominirali su i u ...

27. travanj 2024 01:53