Hrvatski košarkaški reprezentativac Mario Hezonja zabio je u petak navečer 24 koša u pobjedi Real Madrida nad Manresom od 92-69 u četvrtfinalu španjolskog Kupa, čime je bio najbolji strijelac utakmice igrane na Kanarima.
"Zadržali smo intenzitet obrane i to je ono što nam je dalo priliku da se rezultatski odmaknemo, uz nekoliko sjajnih šuteva Marija (Hezonje) koji je odigrao sjajnu utakmicu", izjavio je Realov trener Chus Mateo na konferenciji za medije.
Hezonja je time nastavio s uspješnim igrama nakon što je bio proglašen najboljim igračem prošlog kola španjolskog prvenstva.
"Ne volim baš govoriti individualno o igračima, ali to je neizbježno. Hezonja je izvanredan igrač, doprinosi nam mnogim stvarima. Kao osoba nam je iznimno drag", rekao je Mateo.
"Uspio je, s tim ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....