Košarkatreća zaredom

Šibenčani u Čavlima nisu upali u kašetu brokava: u dramatičnoj završnici Nakić je imao mirnu ruku

Piše Krešimir Gulin
18. siječnja 2020. - 23:42

Košarkaši Šibenke u Čavlima nisu upali u kašetu brukava. Dapače, u riječkom zaleđu upisali su treću uzastopnu pobjedu računamo li prvenstvo i Kup.

Na početku utakmice Šibenka ništa nije mogla obraniti, tako da je Škrljevo nakon samo tri minute vodilo 11:4, što je natjeralo trenera 'narančastih' Edija Dželaliju da pozove minutu odmora. Međutim, malo se toga nabolje mijenjalo u igri njegove momčadi do kraja prve četvrtine. A kada su Šibenčani koliko- toliko konsolidirali obranu snašli su ih problemi u napadu. Dvije i po minute u drugoj četvrtini bili su bez koša, što su iskoristili domaćini za prvo dvoznamenkasto vodstvo (30:20).

Riskirao je tada Dželalija i snizio petorku- i pogodio. Uz standardno dobrog Nakića, konačno se raspucao kapetan Bašić čijom je trećom t...

25. travanj 2024 03:24