Košarkaliga za ostanak

Raspala se sinjska kula od karata: Alkar poražen kod kuće od Bosca

Piše Mišo Gulić
18. ožujka 2023. - 22:42

Nakon prve četvrtine u kojoj je Alkar djelovao poletno i šuterski vrlo potentno i koju je, na kraju krajeva, zaključio s plus devet, uslijedilo je drugih deset minuta koje su iz sinjske perspektive, blago rečeno, bile užasne.

Igra Alkara se raspala kao kula od karata, što je zasluga i gostiju koji su miksajući obranu u potpunosti obezglavili sinjske napade, dok su na drugoj strani parketa prolazili kako god su htjeli i pritom se nakrcali samopouzdanjem uslijed čega su počele ulaziti i trice pa se do odmora prednost Bosca popela do plus deset uz podatak da su u tom periodu zabili čak 31 poen.

Težak udarac

Serijom 8:0 Alkar se na otvaranju drugog poluvremena vratio, ali nije do kraja iskoristio pozitivan zamah pa su gosti uspjeli pred završni period sačuvati četiri koša viška. N...

22. travanj 2024 14:41