Košarkau nevjerici

Pogledajte nevjerojatnu situaciju koja je razbjesnila Dončića i vlasnika Dallasa: ‘Ovako nešto nisam vidio u životu‘

Piše SPORT SD
23. ožujka 2023. - 08:48

Dallas Mavericksi poraženi su kod kuće od Golden State Warriorsa rezultatom 125:127, a posebni su bijesni zbog događaja s kraja treće četvrtine.

Naime, tada je Kevon Looney zakucao za 90:87, u trenutku dok igrači Dallas uopćr nisu bili ni pod svojim košem. Mavericksi su mislili da je lopta njihova, ali nakon minute odmora košarkaši Warriorsa su neometani izveli loptu iz auta i postigli lagani koš.

Video pogledajte OVDJE.

Vlasnik momčadi iz Dallasa, Mark Cuban, dao je do znanja da je cijela ekipa mislila da je lopta njihova, te da je sudac trebao promijeniti odluku u minuti prekida i to reći igračima. Čak je najavio i protest koji mora uložiti u roku od 48 sati. I Luku Dončića iznenadio je ovaj događaj nakon utakmice.

"Dopustite mi da objasnim. Sudac je dosudio lo...

19. travanj 2024 08:19