Težak domaći poraz Pistonsa, Zubac slavio u gostima

30. studenog 2022. - 09:12

Sinoć su u NBA odigrane tri utakmice, a LA Clippersi Ivice Zubca su pobijedili Portland Trail Blazerse sa 118-112, dok su Detroit Pistonsi Bojana Bogdanovića doživjeli težak poraz kod kuće od New York Knicksa.

LA Clippersi su u gostima nadigrali Portland Trail Blazerse, a Ivica Zubac je u 27:51 minutu na terenu zabio 12 koševa (šut iz igre 5/8) pridodavši tome 13 skokova, dvije ukradene lopte i jednu blokadu.

Norman Powell je bio najbolji strijelac Clippersa, koji su u trećoj četvrtini zaostajali čak 18 poena, on je zabio 22 od svojih 32 koševa u zadnjoj četvrtini, dok je Reggie Jackson dodao 24 koša i 12 asistencija.

Anfernee Simons izjednačio je svoj rekord u karijeri od devet trica upisavši učinak od 37 poena za Portland. Jerami Grant ubacio je 32 koša za Portland kojima...

20. travanj 2024 05:22