NBA - LeBron James proslavio rođendan sa 48 koševa

31. prosinca 2009. - 11:32

Jedan od najboljihigrača NBA lige LeBron James nije dozvolio da Atlanta Hawksi pokvarenjegovu rođendansku proslavu. James je 25. rođendan proslavio sa 48koševa, 10 skokova i 6 asistencija u pobjedi Cleveland Cavaliersa106:101.

Bila je to osma uzastopna pobjedaCavsa protiv Atlante u posljednje dvije godine, možda i najtežeizborena. Cavaliersi su nakon prvog poluvremena gubili s 12 koševarazlike (52:64), u trećoj četvrtini su smanjili zaostatak za četirikoša, no ključnim se pokazala posljednja dionica u kojoj je domaćinzabio 29, a primio 16 koševa.

"Ova pobjeda je sjajanpoklon. Utakmica je bila neizvjesna i zbog toga sam još sretniji štosmo slavili," kazao je James. Odličnu predstavu pružio je i BrazilacAnderson Varejao koji je dodao 14 koševa i 9 skokova, no što je još...

10. svibanj 2024 11:39