Košarkapod obručima

‘Narančasti‘ stigli do prve pobjede u Europi ove sezone: Jambrović ‘double-double‘ učinkom povukao u odlučujućim trenucima do slavlja

Piše Krešimir Gulin
19. listopada 2022. - 20:51

Evo i prve pobjede Šibenke u Europi ove sezone! Nakon uvjerljivog poraza od Vienne na Baldekinu, Narančasti su slavili u Ljubljani kod Ilirije i tako razveselili skupinu Funcuta koji su potegnuli do glavnog grada Slovenije bodriti svoje ljubimce.

Slično kao i u domaćem prvenstvu prije nekoliko dana s Goricom, Narančasti su opet odigrali sjajnu drugu četvrtinu. Serijom (11:0) došli su do prve osjetnije prednosti (37:25) sredinom druge dionice igre. Zanimljivo, Šibenka je prvu tricu pogodila tek u 18. minuti. Napravio je to Gulin za plus 15 Narančastih (42:27). Nakon ubačaja Gulina, otvorilo se i Jambroviću, koji je potom stavio još dvije trice.

S druge strane, domaćini su u istom razdoblju zabili čak šest trica, ali momčad trenera Damira Milačića lošiji šut kompenzirala je agre...

25. travanj 2024 11:01