Košarkasinjani ‘oživjeli‘

Nakon serije od tri poraza i nimalo ugodne situacije, Alkar uzeo vrijedne bodove na gostovanju kod Hermes Analitice

22. studenog 2020. - 12:37

Nakon serije od tri poraza i nimalo ugodne situacije, Alkar je “oživio” na gostovanju protiv Hermes Analitice gdje je pokupio velike i vrijedne bodove.

Samo otvaranje otišlo je na stranu domaćih, koje je odlično služila trica, a upravo zahvaljujući tom segmentu igre Hermes je imao i 28:20 početkom drugog perioda. No, Sinjani se tada bude i na krilima raspoloženih Granića, koji je odigrao daleko najbolju utakmicu od dolaska u Sinj (20 koševa, 10 skokova), i Brocića preokreću do odmora na koji odnose šest koševa viška.

Domaćin se ponovno serijom trica vratio u nastavku, čak i preuzeo vodstvo, ali Alkar je bolje igrao i brzo se vratio u plus. Ipak, neizvjesnost je potrajala do 35. minute kada smo vidjeli onu najbolju stranu sinjske momčadi koja serijom 11-0, uz odličnu r...

19. travanj 2024 15:08