Košarkabili smo blizu

Mulaomerović: Imali smo priliku za pobjedu protiv moćne Grčke, Itoudis: Dobili smo odličnu momčad

2. rujna 2022. - 20:45

Hrvatski košarkaški su poraženi sa 85-89 od Grčke na startu EuroBasketa, a izbornik Damir Mulaomerović je istaknuo borbu svoje momčadi koja je u prvom poluvremenu zaostajala za 19 koševa, ali je u završnici došla u priliku boriti se za pobjedu.

"Bila je teška utakmica, utakmica dvaju različitih poluvremena. U prvom smo se mučili s njihovim napadačkim skokovima, na kraju je to bila i razlika. U prvih pet minuta smo bili dobri, ostavljali smo braću Antetokounmpo na šutu, ali onda smo bili loši u sljedećih 15 minuta. U drugom poluvremenu smo napadački bili bolji, imali smo bolju realizaciju, pogotovo Jaleen (Smith) i Simon, koji je puno i kreirao. Dobri su bili i Bogdanović i Zubac. Vratili smo se sa -19 i imali smo priliku za pobjedu protiv odlične Grčke. Giannis je napravio svo...

18. travanj 2024 17:15