Košarkaspektakularno

Monstruozna partija Devona Bookera s rekordnih 58 poena, Sunsima pobjedu ključnom ‘tricom‘ donio Chris Paul

18. prosinca 2022. - 08:20

Devin Booker zabio je rekordnih 58 koševa, a Chris Paul je ubacio ključnu tricu na kraju za pobjedu Phoenix Sunsa od 118-114 nad gostujućim New Orleans Pelicansima u subotu.

Pelicansi su do odmora imali prednost od 17 poena, ali samo pet nakon treće četvrtine kada su Booker i Paul napravili seriju od 15-0. Phoenix je ponovno preuzeo vodstvo po prvi put nakon kraja prve četvrtine Paulovom tricom 5:24 minute do kraja utakmice.

New Orleans je došao do 111-109 nakon polaganja Ziona Williamsona nešto više od tri minute prije kraja. No, Paul je odgovorio tricom minutu prije kraja, a Josh Okogie je završio utakmicu s dva slobodna bacanja 19,9 sekundi do kraja.

Paul je dodao 18 koševa za Phoenix, dok je Mikal Bridges ubacio 15, a Bismack Biyombo 11. Sunsi su sada na dvije uzastopne pobje...

03. svibanj 2024 06:19