KošarkaKOŠARKA 2. LIGA JUG

Makarska Amfora potonula u završnici, mladi Zadrani otišli na plus deset

Piše Mladen Bagić
14. veljače 2023. - 21:39

Makarsko iskustvo je pobijedilo zadarsku mladost. Ali, samo jedno poluvrijeme i to uvjerljivo (56:45). Kako utakmica traje 40 minuta, e to Amfora nije s nekoliko praktički rekreativaca u petorci nije mogla pratiti.

Kao da se mladi sastav (kadetsko-juniorski) Diadore naljutio, počeli su juriti terenom, pa još kada su ruku namjestili njihovi tricaši (Šare, Torbarina, Perković...), prednost se topila. E, sad sa 76:70 na početku zadnje četvrtine, odoše gosti na 80:83, pa 86:94 i priči je bio kraj.

Potpuni proekret, +10 zadarske mladosti za njihovu radost ne centru igrališta. Reče netko od domaćih, sami smo sebe pobijedili, ali nije tako i za ovu ligu, s kvalitetnijim od sebe moraš biti puno spremniji u svakom pogledu.

AMFORA – DIADORA 93:103 (56:45)...

19. travanj 2024 18:57