Košarkanba spektkl

Majstorica odlučuje o polufinalisti: Indiana deklasirala Cleveland, 10 koševa Bogdanovića, dva Žižića

28. travnja 2018. - 14:31
2018-04-28T032748Z_1517292233_NOCID_RTRMADP_3_NBA-PLAYOFFS-CLEVELAND-CAVALIERS-AT-INDIANA-PACERS.JPG

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović postigao je 10 koševa (šut za dva 2-5, trica 2-7) uz četiri skoka i jednu asistenciju za 27 minuta provedenih na terenu u 121-87 pobjedi Indiana Pacersa protiv Cleveland Cavaliersa u šestoj utakmici prvog kruga doigravanja NBA lige kojom su Pacersi izjednačili omjer u pobjedama na 3-3 pa će o putniku u drugi krug odlučivati sedma utakmica u Clevelandu u nedjelju.

Pacerse je do pobjede kojom su zadržali izglede za prolazak predvodio Victor Oladipo sa 28 koševa, 13 skokova i 10 asistencija, dok je LeBron James sa 22 poena bio najefikasniji kod Cavsa za koje je Ante Toni Žižić odigrao četiri minute i postigao dva poena (šut za dva 1-1).

Domaći su se odvojili na značajniju razliku krajem prvog poluvremena, a u trećoj četvr...

24. travanj 2024 02:27