Košarkaeuroliga

Madridski Real izborio majstoricu u četvrtfinalu: Anadolu Efes opet propustio dvoznamekanstu prednost

29. travnja 2021. - 23:49

Košarkaši madridskog Reala uspjeli su poravnati omjer u pobjedama protiv Anadolu Efesa u četvrtfinalu Eurolige na 2-2 domaćom 82-76 pobjedom u četvrtoj utakmici.

Gosti iz Istanbula u četvrtoj utakmici su, kao i prije dva dana u trećoj, imali dvoznamenkastu prednost na ulasku u četvrtu četvrtinu, ali su serijom nevjerojatno loših odluka u napadu uspjeli sve prokockati da bi u neizvjesnoj završnici Real preuzeo vodstvo tricom Abaldea za 74-73 1:49 minuta prije kraja.

U završnicu se ušlo s prednosti Reala 76-74, a tada je junak Efesa htio postati Larkin no njegovo forsiranje je odvelo momčad u poraz. U posljednjih 12 sekundi igrači Reala pogodili su svih šest slobodnih bacanja, po dva puta su precizni bili Fernandez, Llull i Garuba, te izborili odlučujuću petu utakmicu koja će se ...

19. travanj 2024 22:44