Zadrani slave, prvaci su Hrvatske, a pred novinare s medaljama oko vrata su stigli Danijel Jusup i Marko Ramljak.
- Split inače bolje otvara utakmice, sada nam se otvorilo nakon dugo vremena da smo se odvojili. No u drugoj četvrtini se sve okrenulo i Split je imao gotovu stvar. Ali nismo dali, taj karakter se pokazao i napravili smo veliku stvar. Išli smo posjed po posjed i to je na kraju presudilo. Imam mirnoću kada smo u obrani dobri, onda nema brige za napad. Kada obrana počne puštati, onda se brinem - rekao je Jusup u uvodu.
Mihailović opet promašio zadnji šut?
- Vlado ima dobar šut, eto, promašili smo, dogodi se.
Je li ovo bila najteža finalna pobje...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....