KošarkaDrama u Zagrebu

Junak pobjede Splita Mavra je sve koševe zabio u drugom poluvremenu: ‘Na kraju smo ipak napravili ono što smo trebali‘

12. siječnja 2023. - 23:44

Košarkaši Splita su u tvrdoj utakmici izborili dramatičnu pobjedu kod Furnira 79:76 u sklopu 14. kola Premijer lige. U susretu koji se umjesto u SD Dubrava u kojoj se mijenja parket igrao u Dvorani 2 Doma sportova junak slavlja ‘žutih‘ bio je Dominik Mavra. Hrvatski reprezentativac ostao je u prve dvije četvrtine bez postignutog koša, a onda je treću otvorio s deset poena u prve četiri minute. Potom je kada se susret lomio u zadnjoj dionici igre zabio dvije vrlo bitne trice i usmjerio sastav s Gripa prema novoj, važnoj pobjedi. Sada su igrači Splita na skoru 11-3.

- Očekivali smo ovako dobar otpor Furnira. Normalno je da klubovima iz Premijer lige veliki motiv kada im u goste dolaze ABA ligaši, da daju sve od sebe. Mi smo sporo ušli u utakmicu, nismo bili koncentrirani i ne...

23. travanj 2024 14:16