Košarkapregled nba večeri

Ivica Zubac upisao ‘double-double‘ u pobjedi Clippersa nad Houstonom

18. veljače 2022. - 10:45

Košarkaši Los Angeles Clippersa pobijedili su Houston sa 142-111 pri čemu je hrvatski košarkaš Ivica Zubac upisao 13 koševa i 10 skokova za pobjednički sastav.

Bila je to utakmica u kojoj su Clippersi dominirali u svakoj od četvrtina. Prvu su dobili s devet (36-27), drugu s tri (35-32), treću sa čak +16 (36-20), a posljednju s tri razlike (35-32). Na koncu je bilo više nego uvjerljivih +31.

Clipperse je do pobjede predvodio Marcus Morris sa 27 koševa, Luke Kennard je dodao 25, a Terance Mann 20 koševa uz osam skokova. Hrvatski košarkaš Ivica Zubac je za 23 minute upisao novi "double-double" - 13 koševa i 10 skokova. Imao je i po jednu asistenciju i ukradenu loptu.

Kod Houstona, kojem je to bio sedmi uzastopni poraz, te 11. u zadnjih 12 nastupa, najefikasniji su bili Jalen ...

04. svibanj 2024 01:31