Košarkanetsi poraženi, pacersi pobijedili

Hrvatski košarkaši Bogdanović i Rudež debitirali u NBA ligi

30. listopada 2014. - 10:12
Hrvatski košarkaši Bojan Bogdanović i Damjan Rudež debitirali su u NBA ligi - Bogdanović je u porazu Brooklyn Netsa od Bostona 105-121 zabio sedam koševa, dok se Rudež nije upisao među strijelce u pobjedi Indiana Pacersa protiv Philadelphije 103-91.

Bogdanović je startao u petorci Netsa na gostovanju u Bostonu i za 26 minuta zabio je sedam koševa uz dvije asistencije, ali i dvije izgubljene lopte. Bogdanović je imao šut 3-6 iz igre, pri čemu 1-2 za tricu.

Boston je prelomio utakmicu već u prvom poluvremenu, a potom rutinski sačuvao prednost. Celticsi su nakon prve dionice imali devet koševa viška, a na poluvremenu velikih 26 koševa viška (67-41).

Kod Bostona je čak osam igrača postiglo deset i više koševa, a najefikasniji su bili Kelly Olynyk sa 19, Jeff Green sa 17, Ave...
25. travanj 2024 16:32